Beschrijving strandhuisje
STRANDHUISJE 604
7 mei 2026 – Te koop: Stijlvol strandhuisje van IJmuiden.
Droom jij van eindeloze stranddagen? Met blije kinderen in het zand, wakker worden met het geluid van de zee? En avonden met een glas wijn in de ondergaande zon? Dan is dit jouw plek!
In 2020 kochten wij dit unieke strandhuisje, waarna het in 2021 volledig en met liefde is gerenoveerd. Alles is vernieuwd en elk detail klopt. Dit is geen standaard strandhuisje, dit is een plek met sfeer, comfort en karakter.
~~ Eigenaresse strandhuisje 604
Wat maakt dit huisje bijzonder?
- Stijlvol en doordacht interieur
- Comfortabele slaapplekken voor 6 personen
- Brandschone premium matrassen en topper van Van der Valk Home
- Warme douche, zowel binnen als buiten (uniek op het strand)
- Volledig off-grid met betrouwbare stroomvoorziening
- 3 zonnepanelen en 2 grote accu’s
- Fluisterstille koel/vriescombinatie
- Voldoende stroom voor verlichting, telefoons, laptops en meer
- Recent (deze maand!) volledig geschilderd, binnen én buiten
- Dakleer gecontroleerd en deels vernieuwd → zeker 5 jaar onderhoudsvrij
LEES MEER....
Locatie & plek
Gelegen op de geliefde middenrij; de ideale balans tussen zeezicht en beschutting.
Wij zijn hier altijd gebleven, mede door de fijne buren en ontspannen sfeer.
Goed om te weten: nieuwe eigenaren starten standaard op de middenrij.
Extra voordelen
- Groot deel van de inboedel inbegrepen
- Huur voor de standplaats dit jaar al betaald
- Hulp bij afbouw én opbouw volgend seizoen gegarandeerd
- Per direct beschikbaar
Waarom verkopen wij?
Wat ooit onze heerlijke escape was vanuit Amsterdam, is nu minder nodig, we wonen inmiddels ruim, landelijk en vlakbij het strand in Zandvoort.
Wij hebben hier onvergetelijke momenten beleefd!
Kortom
Een instapklaar strandhuisje waar je zó in kunt, voor lange zomerdagen, rustige ochtenden en magische avonden aan zee.
Doe een goed bod en het is van jou.
~~ Huidige eigenaresse strandhuisje 604
KENMERKEN
KENMERKEN
- Gelegen op Strandvereniging De Zeemeeuwen aan het IJmuiden Grote Strand
- Bouwjaar 2004 en goed onderhouden
- 6 slaapplaatsen: 3 bedden van 140 bij 200 cm
- Brandschone matrassen
- Koelkast met vriesvak en 4-pits gasfornuis
- 3 zonnepanelen, 2 accu’s en omvormer
- Dubbel glas
- Warme douche, buitendouche en chemisch toilet
- Inclusief complete inboedel
- Grote vlonder aan voorzijde
De openslaande deuren geven toegang tot het sfeervolle terras aan de zeezijde.
Aan beide kanten van de huisjes zijn strandpaviljoens en een surfschool. Bij harde wind wordt er spectaculair gesurft.
Op loopafstand zijn de jachthaven, de boulevard met winkeltjes, supermarkt, ijssalon en restaurants.
GROTE STRAND
Wakker worden op het strand
Geniet van wakker worden op het strand en een eerste koffie in de zon, bijzonder! ’s Avonds eet u met het gezin heerlijk op eigen terras met uitzicht op zee, terwijl de rest van de strandgangers in de file staat op weg naar huis.De zee voor de deur
Iets meer dan een half uur rijden van Amsterdam, Haarlem, Utrecht en het Gooi. Ieder weekend met het gezin genieten van zon, zee en strand. Ideaal voor watersporters: de zee ligt letterlijk voor de deur.Omgeving
Parkeren op loopafstand circa 10 min en eventueel strandtaxi. Er is een apart parkeergedeelte voor eigenaren van strandhuisjes, bij Seaport Marina. IJmuiden is prima bereikbaar met het openbaar vervoer.
Bij Seaport Marina zijn diverse restaurants en een eenvoudige supermarkt. In IJmuiden zelf vindt u diverse grote supermarkten en speciaalzaken, zoals een uitstekende vishandel.
Het huisje staat op een breed strand dat grenst aan een natuurgebied. Bloemendaal is op loopafstand.
Natuurgebied
Het huisje staat op een breed strand dat grenst aan natuurgebied De Kennemerduinen voor eindeloze wandelingen. Bloemendaal is op loopafstand. De winterstalling is gelegen direct achter het strand; transport en opslag worden volledig via de vereniging geregeld.
STRANDVERENIGING
Kampeervereniging de Zeemeeuwen organiseert veel activiteiten voor kinderen. Er is een beheerder die 7 dagen per week op het strand is en een oogje in het zeil houdt. Jaarkosten zijn ongeveer € 3.000. Dit is inclusief staangeld, winterstalling en transport.
Geen commerciele verhuur
Het strandhuisje mag niet worden verhuurd. Wel mogen 2 aspirant leden met hun gezin tot 28 dagen per jaar gebruik maken van het huisje.
Middelste rij – Voordelen
Het strandhuisje staat op de middelste / tweede rij bij kampeervereniging De Zeemeeuwen met een uniek wijds uitzicht op zee. De huisjes staan direct op het zand en niet op palen. Er kan worden geopteerd voor een andere rij. Daar is een wachtlijst voor. Voordeel van de tweede rij is dat deze niet helemaal onder het zand komt te zitten na een harde zeewind.
IJMUIDERSTRAND
Het winkelcentrum van IJmuiden is 5 minuten vanaf de parkeerplaats.
Liever eerst eens een strandhuisje huren? Dat kan! Tijdens de zomervakantie zijn nu nog de laatste weken vrij.
Kenmerken strandhuisje
- Strandterras voor
- 4m breed, 1.80 m diep
- Staat
- Compleet gerenoverd (2021)
- Bouwjaar
- 2004
- Verhuur
- Ja, tot 28 nachten
- Familie 1e lijn
- Onbeperkt gebruik kinderen of ouders
- Hond
- Niet toegestaan
- Strandvereniging
- De Zeemeeuwen
- Strandseizoen
- 1 april tot eind sept. (6 maanden)
- Slaapplaatsen (6)
- 3 bedden van 140 bij 200 cm
- Privé parking
- Op loopafstand (€ 200 / jaar)
- Keuken o.a.
- 4-pits fornuis, Koelkast met vriezer
- Inboedel
- Inclusief, behalve persoonlijke spullen
- Strandmeubilair
- Inclusief, o.a. buitenset en hangmat
- Elektra
- Zonnepanelen (3), 2 accu's, Omvormer
- Gas
- Gasfles inclusief
- Isolatie
- Dubbel glas
- Sanitair
- Chemisch toilet, Douche
- Sanitair strandorg.
- Op loopafstand
- Aansluitingen
- Water (toekomst ook riool)
- Buitendouche
- Duinzijde, Warm
- Strandpaviljoens
- 5 op Grote Strand

