Beschrijving strandhuisje
“Dit heerlijke, houten strandhuisje hebben we de afgelopen 2 jaar helemaal opgeknapt. Het is instapklaar.
Het is op het strand meestal zonnig en al snel lekker warm. Al blijf je er maar een middag, je komt helemaal tot rust. Voor kinderen is het een feest.”– Huidige eigenaar strandhuisje – Grote Strand
Strandhuisje IJmuiden
4 mei 2026 – Vakantiehuisje óp het Grote Strand in IJmuiden.
- Strandvereniging De Zeemeeuwen
- Strandhuisje (bouwjaar 2004) met dubbel glas
- Slaapruimte voor 4 personen: vierpersoonsstapelbed
- Keuken met koelkast met vriesvak en 4-pits gasfornuis, gasoven
- Sanitair huisje 722: toilet , douche en buitendouche
- Sanitair strandvereniging: op loopafstand
- Voorzien van 2 zonnepanelen met 2 accu’s
- Inclusief inboedel, biertafel en 4 strandstoelen
- Speciaal parkeergedeelte voor eigenaren op 5 minuten lopen
De jaarlijkse kosten voor transport, parking, verzekering, winterstalling en stageld zijn circa € 2.900 totaal.
STRANDVERENIGING
Kampeervereniging de Zeemeeuwen organiseert veel activiteiten voor kinderen. Er is een beheerder die 7 dagen per week op het strand is en een oogje in het zeil houdt. Jaarkosten zijn ongeveer € 2.900. Dit is inclusief staangeld, winterstalling en transport.
Geen commerciele verhuur
Het strandhuisje mag niet worden verhuurd. Wel mogen aspirant leden met hun gezin tot 28 dagen per jaar gebruik maken van het huisje.
Derde rij (de hoogste)
Het strandhuisje staat op de achterste / hoogste rij bij kampeervereniging De Zeemeeuwen. Dit heeft als voordeel dat je privacy hebt door de duinen achter het huisje.
De huisjes staan direct op het zand en niet op palen. Er kan worden geopteerd voor een andere rij. Daar is een wachtlijst voor.
Naast privacy, is het voordeel van de derde rij is dat deze niet helemaal onder het zand komt te zitten na een harde zeewind.
IJMUIDERSTRAND
Met de parkeerkaart kunt u altijd op het gedeelte van de parkeerplaats terecht die alleen is voorbehouden aan abonnementhouders. Vanaf hier is het een kleine 10 minuten lopen naar het huisje (kosten parkeerkaart 225,- per jaar). De strandtaxi zet u voor een bedrag van € 7,- voor het huisje af.
Het winkelcentrum van IJmuiden is 5 minuten vanaf de parkeerplaats.
INDELING
- Terras: Opklapbaar bordes met zeezicht.
- Woonkamer: Ruim en licht, met openslaande deuren
- Keuken: Koelkast met vriesvak, 4-pits gasfornuis, gasoven
- Slaapkamer: Stapelbed voor 4 personen
- Sanitair: Toilet en douche in het nabijgelegen toiletgebouw
- Zonnepanelen en accu
- Strandpaviljoens op loopafstand
Het vakantiehuisje is onderhouden en instapklaar.
Het huisje staat gereed voor de volgende bewoners die er hopelijk veel mooie zomerse dagen en avonden mogen gaan beleven vol nieuwe herinneringen.
Kenmerken strandhuisje
- Strandterras
- 8 m2
- Commerciële verhuur
- Niet toegestaan
- Familie / Verhuur
- Ja, aspirant leden 28 nachten per jaar
- Strandvereniging
- De Zeemeeuwen
- Staat
- Net onderhouden
- Bouwjaar
- 2004
- Isolatie
- Volledig geisoleerd, Dubbelglas
- Strandseizoen
- Begin april tot eind sept. (6 maanden)
- Slaapplaatsen (4)
- Stapelbed (2) met 2p-bedden
- Wifi
- Gratis, via de strandvereniging
- Parkeerplaats
- € 235 per jaar
- Keuken
- Koel-vriescombinatie, 4-Pits fornuis, gasoven
- Inboedel
- Inclusief
- Strandmeubilair
- Biertafel, Tuinstoelen, Parasol
- Sanitair
- Binnen en Buitendouche, Chemisch toilet
- Sanitair strandorg.
- Toiletten en douches vlakbij (100 m)
- Aansluitingen
- Water, Elektriciteit
- Elektra
- Zonnepanelen (2), Omvormer, Accu's (2)
- TV
- Via 5G of Digitenne
- Jaarlijkse kosten
- € 2.900 totaal
- Hond
- Sorry, huisdiervrij strand
- Strandpaviljoens (7)
- Op loopafstand
