Beschrijving strandhuisje
Vanaf 2 april 2026 – Staat dit strandhuisje weer terug op het strand! Geef u nu op voor een bezichtiging!
Net onderhouden en praktisch ingedeeld strandhuisje met 5 slaapplaatsen. Gelegen op het Grote Strand van IJmuiden, op loopafstand van zee. Ideaal voor een zorgeloze zomer aan de kust.
STRANDHUISJE 630
KENMERKEN
- Onderhoudsvriendelijk strandhuisje
- Op het Grote Strand van IJmuiden
- Moderne keuken
- Slaapkamer tweepersoonsbed
- Slaapbank voor twee personen
- Kunststof deuren
De openslaande deuren geven toegang tot het terras aan de zeezijde over de volle breedte van het strandhuisje
Aan beide kanten van de huisjes zijn strandpaviljoens en een surfschool. Bij harde wind wordt er spectaculair gesurft.
Op loopafstand zijn de jachthaven, de boulevard met winkeltjes, supermarkt, ijssalon en restaurants.
GROTE STRAND
Wakker worden op het strand
Geniet van wakker worden op het strand en een eerste koffie in de zon, bijzonder! ’s Avonds eet u met het gezin heerlijk op eigen terras met uitzicht op zee, terwijl de rest van de strandgangers in de file staat op weg naar huis.De zee voor de deur
Iets meer dan een half uur rijden van Amsterdam, Haarlem, Utrecht en het Gooi. Ieder weekend met het gezin genieten van zon, zee en strand. Ideaal voor watersporters: de zee ligt letterlijk voor de deur.Omgeving
Parkeren op loopafstand circa 10 min en eventueel strandtaxi. Er is een apart parkeergedeelte voor eigenaren van strandhuisjes, bij Seaport Marina. IJmuiden is prima bereikbaar met het openbaar vervoer.
Bij Seaport Marina zijn diverse restaurants en een eenvoudige supermarkt. In IJmuiden zelf vindt u diverse grote supermarkten en speciaalzaken, zoals een uitstekende vishandel.
Het huisje staat op een breed strand dat grenst aan een natuurgebied. Bloemendaal is op loopafstand.
Natuurgebied
Het huisje staat op een breed strand dat grenst aan natuurgebied De Kennemerduinen voor eindeloze wandelingen. Bloemendaal is op loopafstand. De winterstalling is gelegen direct achter het strand; transport en opslag worden volledig via de vereniging geregeld.Geef mij maar zonnecrème, de zee en mijn voeten in het zand.
Het zonnetje, een parasol met ligbed en de glazen vol. Een nieuwe dag waarop van alles weer valt te doen. Het gevoel van strand ervaren dat al begint op het moment dat je op blote voeten naar buiten stapt.
Dat ben ik, die alles klaarzet voor het ontbijt en plannen maakt voor de dag die volgen zal….
– Citaat andere eigenaar strandhuisje IJmuiden
STRANDVERENIGING
Kampeervereniging de Zeemeeuwen organiseert veel activiteiten voor kinderen. Er is een beheerder die 7 dagen per week op het strand is en een oogje in het zeil houdt. Jaarkosten zijn ongeveer € 3.000. Dit is inclusief staangeld, winterstalling en transport.
Geen commerciele verhuur
Het strandhuisje mag niet worden verhuurd. Wel mogen 2 aspirant leden met hun gezin tot 28 dagen per jaar gebruik maken van het huisje.
Tweede rij – Voordelen
Dit strandhuisje ligt op de tweede rij met uitzicht over het strand en de zee. Geniet elke dag van een adembenemend, panoramisch zeezicht – direct vanaf je veranda.
IJMUIDERSTRAND
Het winkelcentrum van IJmuiden is 5 minuten vanaf de parkeerplaats.
Liever eerst eens een strandhuisje huren? Dat kan! Tijdens de zomervakantie zijn nu nog de laatste weken vrij.
Kenmerken strandhuisje
- Strandterras voor
- 4 m breed, 1,80 m diep
- Bouwjaar
- Onbekend
- Staat
- Goed onderhouden
- Commerciële verhuur
- Ja, tot 28 nachten
- Famillie 1e lijn
- Onbeperkt gebruik door kinderen of ouders
- Hond
- Niet toegestaan
- Strandvereniging
- De Zeemeeuwen
- Strandseizoen
- 1 april tot eind sept. (6 maanden)
- Slaapplaatsen (4)
- Tweepersoonsbed, slaapbank
- Wifi
- Ja, zelfvoorzienend
- Privé Parking
- Op loopafstand 3 min. (€ 200 / jaar)
- Keuken o.a.
- Gasstel 4-pit, Spoelbak, Koelkast met vriesvak
- Inboedel
- Inclusief
- Gas
- Gasfles inclusief
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd, dubbelglas
- Sanitair strandorg.
- Toiletten en warme douches op loopafstand
- Zonnepanelen (2)
- Met accu & omvormer
- Aansluitingen
- Water (in toekomst ook riool)
- Strandpaviljoens aantal
- 5
